STOP EVAZIUNII FISCALE! SOLICITATI BON FISCAL!

Proiectul STOP EVAZIUNII FISCALE! SOLICITATI BON FISCAL! isi propune informarea si educarea elevilor despre evaziune fiscalasi importanta bonului fiscal. Obiective generale : · conștientizarea de către elevi a importanței bonului fiscal; · furnizarea de informatii care sa-i ajute pe elevi sa inteleaga necesitatea solicitarii bonului fiscal; · incurajarea implicarii parintilor ca parteneri în educarea elevilor în vederea respingerii intentiilor agentilor economici de a promova elemente necinstite legate de o imbogatire frauduloasa; · asumarea rolului activ si pozitiv al profesorilor si parintilor implicati totalmente in educatia copiilor

Nume proiect: Proiect educational: STOP EVAZIUNII FISCALE! SOLICITATI BON FISCAL!

Organizatori: LICEUL TEHNOLOGIC ION BARBU, GIURGIU

Condiţii de participare: Conditiile de participare sunt mentionate in regulamentul simpozionului si concursului.

Perioadă înscriere: 01.05.2017 - 20.05.2017

Perioadă desfăşurare: 01.05.2017 - 20.05.2017

Liceul Tehnologic Ion Barbu din Giurgiu va invita sa participati la simpozionul si concursul din cadrul proiectului educational "STOP EVAZIUNII FISCALE! SOLICITATI BON FISCAL!".cuprins in CAERI - 2016, pozitia. 867.

Învăţământ liceal | Toate disciplinele | Evenimente

Propus de: nicol_twins | 01.11.2016 13:08 | 973 vizualizări

Articole recomandate de comunitatea SuntParinte.ro

Metode de a invinge plictiseala la scoala

Comunicarea cu cadrele didactice

Plictiseala la scoala

Note mici la scoala
Motivatia pentru invatare

Comportamentele defensive in comunicare

Comunicarea parinte - copil

Comentarii (8)

1 0

01.11.2016 19:16 fergie

Parteneriatele sunt necesare in maxim 10 zile pentru inscriere in CAEN!!!!

0 0

05.11.2016 18:32 florinavlasceanu

Fergie, adica pana pe 10 nov. tb sa-ti trimitem acordul de parteneriat? e prea repede, eu abia azi am aflat de concurs. sper sa putem rezolva, totusi.

0 0

05.11.2016 19:20 fergie

Buna seara,stimata doamna
Da, doresc parteneriatul pana joi,consider ca aveti timp, am termen de depunere a proiectului( pentru inscriere CAEN), de aceea e urgent.Sa imi dati o adresa de e-mail pentru a va trimite acordul de parteneriat.Repet, doar acordul il vreau, lucrarile le puteti trimite in mai 2017.Am vazut ca sunteti din jud.Arges,deci avem nevoie de parteneriatul cu dvs.Va astept cu mare drag.

0 0

07.11.2016 14:33 florinavlasceanu

Buna ziua! Va multumim pentru invitatie! Va rog sa-mi trimiteti acordul de parteneriat pe adresa de e-mail: val_badea@yahoo.com. O zi cat se poate de frumoasa!

0 0

07.11.2016 20:39 fergie

V-am trimis,multumesc!

0 0

07.11.2016 20:41 fergie

Mai am nevoie de parteneriate din Cluj,Sibiu,Bihor,Botosani,Tulcea,Alba,.//va rog, daca sunteti interesati, vreau doar acordul acum, pentru inscriere in CAEN,pana joi,10 nov.
Multumesc anticipat!

0 0

09.11.2016 20:16 iri_bio

Buna seara! Acum am vazut anuntul si mesaju dvs. Sunt interesata de concurs si simpozion. Va pot trimite parteneriatul semnat scanat pe e-mail? Sunt din judetul Cluj?

0 0

09.11.2016 20:33 fergie

Buna seara,
Sigur ca puteti sa imi trimiteti pe e-mail parteneriatul , am nevoie urgent de el, chiar maine daca puteti...restul, in mai 2017.
Adresa mea de e-mail: mfeliciacorina@yahoo.com
O seara buna!