Jocuri educaţionale

Cutremur
Unităţi de măsurat lungimea
Matematica Clasa a III-a

Girafa la dietă
Aflarea termenului necunoscut. Metoda balanţei
Matematica Clasa a III-a

În căutarea morcovului
Adunări şi scăderi în concentrul 0-1000
Matematica Clasa a III-a

Simpozion Judetean "Forme de design cultural. Educatia in (re)creatie"

Simpozionul judetean "Forme de design cultural. Educatia in (re)creatie" este organizat de Grup Scolar de Industrie Usoara, Ploiesti (4 iunie 2010) si se adreseaza tuturor cadrelor didactice si elevilor din invatamantul gimnazial si liceal; NU SE PERCEPE TAXA DE PARTICIPARE!!!

Perioadă înscriere: 30.11.-0001

Perioadă desfăşurare: 30.11.-0001

Simpozionul se adreseaza tuturor cadrelor didactice si elevilor din tara; NU SE PERCEPE TAXA DE PARTICIPARE; se accepta participare indirecta, organizatorii trimitand diploma de participare prin posta; doritorii pot participa la una, doua, trei sau la toate sectiunile simpozionului, primind cate o diploma pantru fiacare sectiune; data limita de trimitere a lucrarilor este 28 mai 2010; in fisierul atasat gasiti regulamentul, conditiile de redactare, adresele de mail unde puteti trimite lucrarile, fisele de inscriere; in speranta unei colaborari fructuoase, va asteptam cu drag!

Învăţământ gimnazial | Toate disciplinele | Evenimente

Propus de: lorya | 02.05.2010 13:25 | 2021 vizualizări

Articole recomandate de comunitatea SuntParinte.ro

Sanatatea mintala a familiei

Echilibrul emotional

Relatia parinte profesor

Comunicarea cu cadrele didactice

Comunicarea eficienta parinte profesor

Comunicarea cu cadrele didactice

Comentarii (16)

0 0

03.05.2010 15:44 gretairina

Stimati organizatori, se poate participa si indirect la simpozion si concurs? Multumesc.

0 0

03.05.2010 20:09 claudia_enache

Va rog sa-mi spuneti daca simpozionul se adreseaza doar participantilor din jud. Prahova (fiind simpozion judetean) sau din toata tara.

Multumesc

0 0

03.05.2010 20:34 lorya - Autor

1. se poate participa si indirect, organizatorii trimitand prin posta diploma;

2. este simpozion judetean dar pot participa cadre didactice din toata tara;

va astepteptam cu drag!

0 0

04.05.2010 08:09 cri77

Simpozionul se adreseaza si educatoarelor?

0 0

04.05.2010 08:41 lorya - Autor

Initial doream un simpozion al cadrelor didactice de la gimnaziu si liceu dar am hotarat SA NU REFUZAM NICIUN DORITOR! Asadar, va asteptam cu drag!

0 0

04.05.2010 16:27 marighiulai

Felicitari pentru tot ceea ce doriti sa faceti! Vrem sa participam la toate sectiunile... O problema, insa: cred ca multi profesori doresc sa participe cu ppt-uri. Mie mi se pare ca 7 slide-uri sunt prea putine pentru un material complet, din care elevii pot sa inteleaga ceva. Nu pot fi aceste prezentari compuse din mai multe slide-uri? Multumesc!

0 0

04.05.2010 20:47 cri77

Va multumim! felicitari pentru tot ceea ce faceti!

0 0

05.05.2010 19:32 lorya - Autor

raspuns pentru marighiulai: ok, daca doriti mai multe slide-uri nu avem nimic impotriva; va asteptam cu drag!

0 0

07.05.2010 13:23 marighiulai

Multumesc mult pentru informatii si lamuriri. Succes!

0 0

08.05.2010 00:32 dana_greenyes

Felicitari pentru curajul de a initia o asa munca de sisif,mai rar asemenea entuziasti,10!!!

0 0

08.05.2010 21:20 lorya - Autor

Va multumim mult pentru aprecieri si va asteptam cu mare drag!

0 0

09.05.2010 19:28 cezara

DOAMNE! Nu pot sa cred!Un simpozion fara taxa de participare. Cu siguranta voi participa.

0 0

14.05.2010 23:08 camy

Felicitari pentru organizarea unui simpozion fara taxa de participare!

0 0

18.05.2010 20:42 marighiulai

Daca suntem 2 profesori autori la o sectiune, completam aceeasi fisa de participare sau separat? Nu putem trimite aceeasi lucrare de 2 ori.

0 0

22.05.2010 10:42 lorya - Autor

puteti trimite o fisa de participare mentionand ca autori ambii profesori; daca mai aveti nelamuriri, trimiteti un mail, imi e mai usor sa raspund asa; va multumesc pentru intelegere si imi cer scuze ca am raspuns cu intarziere; va asteptam cu drag!

0 0

29.06.2010 13:20 gretairina

Felicitari pentru organizare. Multumim pentru diplome!

Comentaţi