Jocuri educaţionale

Întrecerea
Folosirea parantezelor în exerciţii
Matematica Clasa a III-a

Cutremur
Unităţi de măsurat lungimea
Matematica Clasa a III-a

La loc pe hartă
Harta administrativă a României
Geografie Clasa a IV-a

Simpozion International

Grădinita cu program prelungit nr.2 Iasi Inspectoratul Şcolar Judeţean Iasi organizeaza in cadrul proiectului ,,Trecut si prezent -joc al creatiei si fanteziei "Simpozionul cu tema ,,Dimensiuni si perspective de cunoastere a diversitatii culturale.

Perioadă înscriere: 30.11.-0001

Perioadă desfăşurare: 30.11.-0001

Mai multe detalii gasiti in fisierul atasat.

Învăţământ preşcolar | Toate disciplinele | Evenimente

Propus de: dddm | 16.01.2009 20:40 | 3585 vizualizări

Articole recomandate de comunitatea SuntParinte.ro

Parinte echilibrat, copil cooperant

Comunicarea parinte - copil
Echilibrul emotional

Treburi casnice pentru copii - beneficiile lor

Independenta
Responsabilitatea

Comentarii (14)

0 0

17.01.2009 18:47 ionflory

putem trimite lucrarea power point pe e-meil-ul gradinitei?

0 0

18.01.2009 12:53 0503ana

Am inteles ca taxa este de 35 lei de participant.Pt o lucrare la simpozion si 2 fotografii se platesc 2 taxe? Dar pt 2 autori sot-sotie ?

Va doresc Succes!

0 0

22.01.2009 15:56 mickyb

Daca sunt 2 autori pt. o lucrare platim o taxa?

0 0

24.01.2009 12:29 mickyb

As dori un raspuns daca mai asteptati un participant.........

0 0

28.01.2009 22:50 dddm - Autor

Daca sunt doi autori si fiecare doreste revista cu ISBN , se plateste separat,(sunt niste costuri impuse de editura cu care colaboram)

0 0

02.02.2009 08:49 ioanaf

Daca sunt doi autori care participa la toate trei sectiuni si doreste o singura revista cu ISBN , ce taxa plateste? Multumesc ,va doresc mult succes.

0 0

06.02.2009 10:34 ioanaf

Imi cer scuze ca revin dar mai am o intrebare : lucrarile de la sectiunile II si III vor fi publicate in revista cu ISBN?

Va rog sa-mi raspundeti .

Multumesc.

0 0

08.02.2009 17:29 dddm - Autor

Nu ,doar referatele si lucrarile stiintifice de la sectiunea I vor fi publicate.

0 0

12.02.2009 18:06 mihaelaciobanu71

cine nu doreşte să publice lucrarea pt.simpozion, plăteşte tot taxă de 35 lei ?

0 0

12.02.2009 18:27 bondare2008

Se poate participa doar la sectiunea III(lucrari de creatie plastica) ? Atunci se va plati 10 ron?

0 0

13.02.2009 22:43 dddm - Autor

Se poate participa separat la orice sectiune doriti.

0 0

09.03.2009 19:27 ichimsimona

Cand si unde se vor afisa rezultatele?

0 0

01.04.2009 21:54 sflondor

Ma scuzati,dar sunt curioasa sa stiu cand vom primi rezultatele.

0 0

30.05.2009 07:45 sflondor

Colegele mele au primit diplomele de doua saptamani cel putin.

Comentaţi