Căutare avansată
Încă nu ai abonament?Cumpără acum!
Sunt profesor instruire practică titular la Liceul Tehnologic de Servicii, Bistrița din anul 2015. În anul 2022 am obținut gradul II, iar ca stil de predare îmi place să îi provoc pe elevi și să îi implic activ și conștient în timpul orelor de instruire practică.
Sunt autor al suportului de curs GASTRONOMIE SUSTENABILĂ, face parte din Curriculum în dezvoltare locală, pentru clasele de la domeniul Turism și Alimentație.
Nu există niciun comentariu
Autentificaţi-vă pe site pentru a putea publica un comentariu.
Comentarii (0)
Nu există niciun comentariu
Autentificaţi-vă pe site pentru a putea publica un comentariu.