Bună seara. Am văzut că folosiți manualul de limbă română de la ed Aramis. Dacă aveți și celelalte planificări pe unități de învățare,vreți, vă rog frumos ,să mi le trimiteți și mie, contracost, bineînțeles.Adresa de email este niculina_zl@yahoo.com. Vă mulțumesc frumos! Felicitări pentru materialele realizate.
Comentarii (4)
buna ziua. dacă aveti si planificarea anuală integrata cls a III a sunteti amabilă sa o împărtășiți cu noi? multumesc
Buna ziua! Aveți si planificarea integrata a celorlalte unități de invățare la cls a 3a? V-as fi recunoscătoare,daca ati publica-o! :) Mulțumesc!
Bună seara. Am văzut că folosiți manualul de limbă română de la ed Aramis. Dacă aveți și celelalte planificări pe unități de învățare,vreți, vă rog frumos ,să mi le trimiteți și mie, contracost, bineînțeles.Adresa de email este niculina_zl@yahoo.com. Vă mulțumesc frumos! Felicitări pentru materialele realizate.
Multumesc pentru plansele cu partile de vorbire.
Autentificaţi-vă pe site pentru a putea publica un comentariu.