Buna seara!
Daca ati lucrat planificarea pe unitati de invatare, va rog trimiteti-mi-o si mie pe adresa de e-mail ghinerairina@yahoo.com.
Imi place f. mult cum ati conceput-o.
Daca ati lucrat planificarea pe unitati de invatare, va rog trimiteti-mi-o si mie pe adresa de e-mail floris_sirolf@yahoo.com. Dupa ce auxiliare ati lucrat?
Vă felicit pentru planificarea realizată și vă rog, daca aveți, să-mi trimiteți și mie proiectarea activităților de învățare pe adresa rely_58@yahoo.com.
Muțumesc anticipat!
Buna ziua.Va felicit pentru planificarea realizata.Am vazut si alte planificari,dar aceasta mi-a placut cel mai mult.Sunt debutanta.Daca va rog ati putea sa imi trimiteti si mie proiectarea pe unitati de invatare pe adresa ramona_daizy@yahoo.com. Va multumesc.
Buna seara! Felicitari pt ce realizati! Pe site nu mai apare prima unitate de invatare ("Din nou la scoala"). Cine o are mi-o poate trimite si mie,va rog pe adresa: deea.iacob@yahoo.com. Multumesc
Buna seara! Felicitari pentru planificarea realizata si postata mi-a placut foarte mult . daca le-ati facut si pe cele pe unitati va rog sa mi letrimite-ti si mie pe adresa avrammagdalena62@yahoo.com. Va multumesc!!!
Buna seara!
Felicitari pentru planificarea realizata si postata mi-a placut foarte mult . daca le-ati facut si pe cele pe unitati va rog sa mi le trimite-ti si mie pe adresa angelavasile77@yahoo.com
Va multumesc !!!
Buna ziua! Aveti cumva si planificarea pe unitati de învățare clasa I, editura Edu? Ma puteți ajuta cu ea,va rog frumos? cristina_serban90@yahoo.com
Va mulțumesc!
Bună seara! Aș dori, dacă se poate, sa- mi trimiteți proiectarea pe unități de învățare la clasa I după editura Edu. Mi- a plăcut foarte mult planificarea!
Vă mulțumesc! maricica79net@yahoo.com
Cu respect, Olaru Maricica
Comentarii (17)
Buna seara!
Daca ati lucrat planificarea pe unitati de invatare, va rog trimiteti-mi-o si mie pe adresa de e-mail ghinerairina@yahoo.com.
Imi place f. mult cum ati conceput-o.
Va multumescI
I. Ghinea
Buna ziua! Imi puteti spune, va rog frumos, pe baza carei edituri de manuale ati intocmit proiectarea de la clasa I (2014-2015)?
Va multumesc!
Este cumva editura Ars Libri?
Buna o intrebare la clasa 1 se face planificara saptamanala sau doar pe unitati? Multumesc mult
Daca ati lucrat planificarea pe unitati de invatare, va rog trimiteti-mi-o si mie pe adresa de e-mail floris_sirolf@yahoo.com. Dupa ce auxiliare ati lucrat?
Buna daca aveti planificarea pe unitati de invatare va rog sa mi-o trimiteti si mie adresa alinabadila92@yahoo.com Multumesc!
Vă felicit pentru planificarea realizată și vă rog, daca aveți, să-mi trimiteți și mie proiectarea activităților de învățare pe adresa rely_58@yahoo.com.
Muțumesc anticipat!
Buna ziua.Va felicit pentru planificarea realizata.Am vazut si alte planificari,dar aceasta mi-a placut cel mai mult.Sunt debutanta.Daca va rog ati putea sa imi trimiteti si mie proiectarea pe unitati de invatare pe adresa ramona_daizy@yahoo.com. Va multumesc.
Buna seara! Felicitari pt ce realizati! Pe site nu mai apare prima unitate de invatare ("Din nou la scoala"). Cine o are mi-o poate trimite si mie,va rog pe adresa: deea.iacob@yahoo.com. Multumesc
Buna seara! Felicitari pentru planificarea realizata si postata mi-a placut foarte mult . daca le-ati facut si pe cele pe unitati va rog sa mi letrimite-ti si mie pe adresa avrammagdalena62@yahoo.com. Va multumesc!!!
Cine are planificarea pt comunicare si matematica -clasa 1-editura Intuitext
cine vrea sa -mi trimita si mie planificarea matematica si comunicare clasa 1-ed intuitext.Va multumesc mult pe adresa anabaciu6911@yahoo.com
Buna ziua ,aveti cumva si planificarea pe unitati de invatare?
Buna seara!
Felicitari pentru planificarea realizata si postata mi-a placut foarte mult . daca le-ati facut si pe cele pe unitati va rog sa mi le trimite-ti si mie pe adresa angelavasile77@yahoo.com
Va multumesc !!!
Buna ziua! Aveti cumva si planificarea pe unitati de învățare clasa I, editura Edu? Ma puteți ajuta cu ea,va rog frumos? cristina_serban90@yahoo.com
Va mulțumesc!
Bună seara! Aș dori, dacă se poate, sa- mi trimiteți proiectarea pe unități de învățare la clasa I după editura Edu. Mi- a plăcut foarte mult planificarea!
Vă mulțumesc! maricica79net@yahoo.com
Cu respect, Olaru Maricica
tOT CE POSTAȚI ESTE EXTREM DE UTIL. MULȚUMESC.
Autentificaţi-vă pe site pentru a putea publica un comentariu.