Concurs cu premii - "Experiențe didactice online în timpul pandemiei"

CONCURS ÎNCHEIAT! Concurs de articole publicate în Revista Cadrelor Didactice Poate participa orice cadru didactic din comunitatea premium didactic.ro . Fiecare propunător poate publica maxim 2 articole, respectiv maxim 2 pagini.

Nume proiect: Experiențe didactice online în timpul pandemiei

Organizatori: Echipa Didactic.ro, INTUITEXT. Contact: emil.onea@yahoo.com

Condiţii de participare: Poate participa orice cadru didactic din comunitatea premium didactic.ro . Fiecare propunător poate publica maxim 2 articole, respectiv, maxim 2 pagini. Articolul va fi publicat de către autor.

Perioadă înscriere: 12.07.2021 - 24.08.2021

Perioadă desfăşurare: 12.07.2021 - 03.09.2021

Vedeți revista aici
Numarul 78
Articolele
publicate vor conține strict experiențe proprii, exemple și rezultate obținute în anul școlar 2020-2021. Nu se admit articole teoretice, tutoriale sau demonstrații fără practică. Articolele vor fi publicate de autori și apoi moderate de admin didactic.ro.

Premii: Se vor acorda 5 premii constând în obiecte, rucsacuri, roboți programabili, prelungirea abonamentului premium.

Juriul va fi compus din colegi profesori cu experiență înscriși în comunitatea didactic.ro

Criteriile de jurizare:

Interes general | Toate disciplinele | Evenimente

Propus de: emil | 07.07.2021 23:48 | 9525 vizualizări

Articole recomandate de comunitatea SuntParinte.ro

Atasamentul traumatic

Echilibrul emotional
Violenta in familie

Comentarii (11)

0 0

22.07.2021 21:37 edit70

Acest concurs este valabil doar abonaţilor Didactic Premium?
Este o perioadă de înscriere, unde putem să ne înscriem?

0 0

23.07.2021 00:10 emil - Autor

Da, pentru ca publicarea in revista este accesibila abonatilor Premium.
Ca sa va inscrieti trebuie sa publicati.
Conditiile de publicare sunt date mai sus. Cititi!
Succes!

0 0

02.08.2021 11:43 -jcool-

Buna ziua!
Fiecare articol poate avea maxim doua pagini?
Conditiile tehnoredactarii unde le gasim?
Va multumesc!

0 0

02.08.2021 11:59 emil - Autor

Nu exista conditii de tehnoredactare. Folositi corect formularul online de publicare, respectati indicatiile date acolo.
Succes!

0 0

05.08.2021 18:11 opreaanadana

Bună ziua! Ca să putem participa la acest concurs trebuie să publicăm articolele în revista Didactic?

0 0

06.08.2021 14:31 emil - Autor Acest comentariu a fost moderat de emil

DA. Va rog sa cititi regulamentul publicat. Este mai sus!

0 0

18.08.2021 18:11 gabrielaalmasan

Bună seara!
Am abonament Didactic Premium valabil până in iunie 2022.De ce nu pot publica articolul în revistă?
Vă mulţumesc anticipat!

0 0

18.08.2021 19:34 emil - Autor

Buna seara,
În profilul dvs. apare un articol publicat în numărul 67. Dacă aveți în continuare abonament premiu, beneficiați de toate avantajele, inclusiv publicare articole în revistă. Dacă întâmpinați probleme tehnice mă puteți contacta prin email.
Succes!

0 0

21.08.2021 12:08 emil - Autor

Intre timp, echipa IT a rezolvat problema.
Succes!

0 0

21.08.2021 14:09 gabrielaalmasan

Bună ziua!
Am reuşit să public articolul pentru revistă.
Vă mulţumesc pentru interesul/rapiditatea cu care s-a rezolvat problema întâmpinată!
O zi liniştită în continuare!

0 0

08.09.2021 09:13 gabrielaalmasan

Bună dimineaţa!
Am încercat acuma,dar linkurile funcţionează!(copy-paste sau scris linkul/enter).
La revedere!