Jocuri educaţionale

Dale
Forme geometrice în plan
Matematica Clasa a VI-a

Curcubeu
Elemente intuitive de geometrie. Forme spaţiale
Matematica Clasa a III-a

Baloane
Adunări şi scăderi fără trecere peste ordin
Matematica Clasa a II-a

SIMPOZION NATIONAL editia a II-a cu tema "SCOALA SI EDUCATIA PENTRU TOTI" CAMPULUNG MUSCEL

Interes general | Toate disciplinele | Ştiri

Propus de: esvoiculescu | 09.01.2007 11:16 | 1353 vizualizări

Articole recomandate de comunitatea SuntParinte.ro

Cum ai grija de tine ca parinte

Echilibrul emotional

Parentingul pozitiv in perioada pandemiei

Comunicarea parinte - copil

Cum afecteaza rusinea parintii

Echilibrul emotional

Comentarii (12)

0 0

12.01.2007 14:24 dana_t

Am participat la Editia I. Organizarea a fost ireprosabila! Felicitari colegelor de la Campulung si...voi veni si anul acesta.

0 0

13.01.2007 09:30 esvoiculescu - Autor

Dintr-o regretabila eroare SECTIUNEA I -DEMERSURI PENTRU O SCOALA PRIETENOASA ,DESCHISA TUTUROR a aparut la obiective.Simpozionul are 5 sectiuni.Va asteptam sa participati.

simonaelena_voiculescu@yahoo.com

0 0

13.01.2007 10:01 iuliana_f2005

Participarea indirecta nu este admisa???

0 0

13.01.2007 13:26 crina_butarescu

Din cate am vazut in regulement,nu.

0 0

13.01.2007 21:43 marian_dorin

vreau sa intreb si eu ceva : se poate ca eu , fiind doar la inceput de drum ( in primul an de invatamant ) sa pot participa la acest minunat ( asa se pare )simpozion , doar in calitate de simplu participat , fara nici o lucrare sau interventie , ci doar sa ascult si eventual , sa stabilesc niste contacte cu alti invatatori care vor fi acolo...

As dori nespus de mult sa imi raspundeti cat mai repede la aceste nelamuriri de-ale mele.

Cu respect ,

al dumneavostra ,

inv. Marian Nistor din capitala culturala europeana , Sibiul



PS : Daca veti fi de acord , mai trebuie sa achit acea taxa impusa de catre dumneavostra , si anume cea de 20 lei ?

0 0

14.01.2007 16:11 esvoiculescu - Autor

Pentru cei aflati la mare distanta de orasul nostru acceptam si participarea indirecta.

Suntem onorati de intentia dvs., domnule Marian Nistor ,si va asteptam sa participati(fara taxa in aceste conditii)desi suntem siguri ca ati avea ce sa ne impartasiti din propria experienta.

0 0

17.01.2007 21:33 marian_dorin

Va multumesc pentru promptitudinea de care ati dat dovada in onorarea raspunsului meu!



Cu siguranta ca voi fi acolo !



Si tot cu siguranta ca as putea sa va impartasesc cate ceva din experienta mea de predat ( pana in moment ) , mai ales ca am prins post in mediul rural si sunt FOARTE DEZAMAGIT de ceea ce se intampla pe acolo...



Dar in fine...

0 0

17.01.2007 21:37 marian_dorin

Si ultima intrebare : as putea cumva primi si o adeverinta/diploma de participare sau ceva de genul acesta ??



Daca nu , nu e nici o problema...



Dar am vazut ca asa cam merg treburile prin invatamant...:))



Va multumesc anticipat!

0 0

18.01.2007 14:48 esvoiculescu - Autor

Diploma de participare implica taxa.Fiecare participant va intra in posesia unei mape.

(brosura,diploma ,adeverinta etc.)

0 0

21.01.2007 16:13 marian_dorin

Atunci , sunt dispus sa platesc respectiva suma.



Cu respect ,

al dumneavostra ,

inv.Marian Nistor

0 0

27.04.2007 12:48 lilisor_adr

multumesc ptr materiale si sper sa mai colaboram si pe viitor.Sunt din Galati si felicitari ptr eveniment.

0 0

01.06.2007 20:27 mihaelag

Multumesc pentru promptitudinea cu care ne-ati trimis materialele (mape, diplome). Cand vom primi materialele publicate?