Jocuri educaţionale

Fagurele
Noţiunea de fracţie
Matematica Clasa a IV-a

Înghetata crescătoare
Formarea numerelor alcătuite din sute, zeci, unităţi
Matematica Clasa a III-a

În căutarea morcovului
Adunări şi scăderi în concentrul 0-1000
Matematica Clasa a III-a

CONCURSUL NAŢIONAL INTERDISCIPLINAR "LA ŞCOALA CU CEAS"

Perioadă înscriere: 30.11.-0001

Perioadă desfăşurare: 30.11.-0001

În cadrul acestui concurs, are loc şi o sesiune naţională de comunicări ştiinţifice pentru cadre didactice.

Învăţământ gimnazial | Toate disciplinele | Evenimente

Propus de: anairam1 | 28.12.2009 08:39 | 14074 vizualizări

Articole recomandate de comunitatea SuntParinte.ro

Cum afecteaza rusinea parintii

Echilibrul emotional

Comentarii (8)

0 0

28.12.2009 22:54 kts_nico

Nu am vazut nimic despre taxa, perioada de inscriere... avand in vedere ca se reincep cursurile pe 4 ian, cred ca timpul este foarte scurt

0 0

29.12.2009 08:44 anairam1 - Autor

Se lucreaza inca la site, de aceea nu sunt afisate aceste informatii. Pana luni, 4 ianuarie 2010, va vor sta la dispozitie detaliile privitoare la taxa si inscriere. Va multumim pentru intelegere si pentru interes.

0 0

29.12.2009 16:41 birlan

Va rugam sa dati detalii pe site-ul concursului si despre sesiunea de comunicari. Eu sunt din alt judet si as dori sa particip la sesiune. Se poate?

0 0

29.12.2009 19:12 anairam1 - Autor

Tema sesiunii de comunicări este:"Teorii ale inteligentelor multiple" şi, desigur, vă puteţi înscrie, dar rugamintea noastră, a organizatorilor este să ne mai acordaţi putin timp pentru actualizarea site-ului. Aşa cum am spus anterior, veţi găsi toate detaliile necesare înscrierii până pe 4 ianuarie. Multumesc încă o dată pentru înţelegere.

0 0

04.01.2010 18:50 light_blue

Felicitari si multa putere de munca profesorilor de la aceasta scoala!Salutari multe de la Deva...

0 0

05.01.2010 08:25 anairam1 - Autor

Multumim mult light blue! Va asteptam la concurs!

0 0

16.02.2010 22:29 alina_ianet

PE CAND DIPLOMELE?

0 0

30.09.2010 22:48 alina_ianet

eu nu am primit diploma....pentru ce am mai platit inscrierea?