Jocuri educaţionale

Fagurele
Noţiunea de fracţie
Matematica Clasa a IV-a

Cu răţuştele la culcare
Formarea numerelor. Clasa miilor, clasa unităţilor
Matematica Clasa a III-a

Dale
Forme geometrice în plan
Matematica Clasa a VI-a

,,SURASUL COPILARIEI''-Concurs de creatie artistico-plastica

Perioadă înscriere: 30.11.-0001

Perioadă desfăşurare: 30.11.-0001

In cadrul parteneriatului,,SURASUL COPILARIEI''se desfasoara concurs de creatie artistico- plastica(desen,pictura,colaj,masti).Lucrarile vor fi inspirate din povesti care au ca tema copilaria si copilul.Mai multe informatii aflati din fisierul atasat.

Învăţământ preşcolar | Toate disciplinele | Evenimente

Propus de: marami04 | 14.05.2009 19:43 | 2195 vizualizări

Articole recomandate de comunitatea SuntParinte.ro

Ambivalenta emotionala la parinti

Echilibrul emotional

Comentarii (11)

0 0

14.05.2009 22:49 marami04 - Autor

Pentru toti partenerii nostri mii de multumiri si scuze pentru greseli.

0 0

17.05.2009 03:08 sorinborodi

marami04,sper ca esti aceeasi persoana cu autorul blogului de la adresa :

http://darkm3n.wordpress.com/tag/copilarie/

Sper din suflet.

0 0

17.05.2009 17:02 moisa_florica_54

Cam lunga perioada parteneriatului! totusi ne inscreiem!

0 0

17.05.2009 20:29 marami04 - Autor

pt sorinborodi,imi pare rau dar nu am blog ,inca

0 0

17.05.2009 20:32 marami04 - Autor

Nu trebuie sa aveti indoieli in ceea ce priveste perioada de derulare a parteneriatului, dar noi asa incheiem parteneriatele pe o perioada mai lunga si nu pentru un an.

0 0

17.05.2009 20:33 marami04 - Autor

pt sorinborodi,imi pare rau dar nu am blog ,inca

0 0

07.08.2009 14:45 mia1960

Va rog sa-mi spuneti daca ati postat rezultatele concursului?

Va doresc vacanta placuta in continuare.

Ps nu am primit inca diplomele de participare . Mai asteptam!

0 0

09.08.2009 12:14 darkm3n

sorinborodi, eu sunt autorul acelui blog. De ce ? e ceva in neregula ?

0 0

09.08.2009 12:14 darkm3n

sorinborodi, eu sunt autorul acelui blog. De ce ? e ceva in neregula ?

0 0

03.09.2009 02:16 aidutasmecherita

Nici eu nu am primit nimic .Cred ca trebuie sa uit ca am participat la acest concurs !!!De ce maicerem numere de telefon ,adrese de mail, bani.........

0 0