,,Daruri de ZIUA PĂMÂNTULUI,,- concurs interjudeţean de creaţie plastică pentru preşcolari

Perioadă înscriere: 30.11.-0001

Perioadă desfăşurare: 30.11.-0001

Expoziţia de lucrări artistico-plastice şi practice se adresează copiilor preşcolari talentaţi fiind admisă orice tehnică de lucru. Lucrările pot fi de diferite dimensiuni, vor fi etichetate în colţul dreapta jos, cu tema lucrarii, numele şi prenumele copilului, vârsta copilului, îndrumătorul, unitatea de învăţământ.Se admit maxim 2 lucrări de cadru didactic participant. Se va acorda premiul I, II III, menţiuni şi diplome de participare. Pentru participare indirectă diplomele se vor trimite prin email. Lucrările vor fi trimise prin poştă la adresa GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.8, SEBES, STR. M. KOGĂLNICEANU, BL. 76, LOC. SEBES, jud. ALBA, COD- 515800, cu menţiunea PENTRU CONCURS până la data de 03. 04. 2009, data poştei. Fisa de inscriere se trimite prin email la una din adresele din fisierul ataşat pana in data de 01.04.2009. NU SE PERCEPE TAXĂ DE PARTICIPARE!

Învăţământ primar | Toate disciplinele | Evenimente

Propus de: deleancarmen | 24.03.2009 16:48 | 1832 vizualizări

Articole recomandate de comunitatea SuntParinte.ro

Ce este procrastinarea

Cum organizam timpul

Activitati si jocuri pentru copii in vacanta de primavara

Jocuri si jucarii
Vacanta in familie

Comentarii (8)

0 0

24.03.2009 23:23 felicia1970

Şcolarii de cls. I pot participa? Se pot trimite şi lucrări în PAINT?

0 0

25.03.2009 18:13 moisa_florica_54

Mult succes in derularea proictului!

0 0

26.03.2009 13:24 deleancarmen - Autor

Acest concurs este initiat doar pentru prescolari.

Multumim colegelor care au trimis deja fisele de inscriere!

Succes in realizarea lucrarilor!

0 0

26.03.2009 18:26 voicuolimpia

MULTUMIM COLEGELOR PENTRU EFORTUL DEPUS ORGANIZARII SI DERULARII ACESTUI CONCURS,CAT SI COLABORATORILOR SI PARTENERILOR IMPLICATI IN ACEST PROIECT.CA O COINCIDENTA,ZIUA PAMANTULUI,IN ACEST AN O SARBATORIM IN PREAJMA SF. SARBATORI DE PASTI.VA ASTEPTAM CU DRAG SI TUTUROR UN GAND BUN SI SINCER!

0 0

01.04.2009 09:43 cristina_1315hd

Felicitari pentru initiativa si mult succes!!

0 0

01.04.2009 19:49 ilen_sze

Mult succes si felicitari pentru perseverenta si implicare!Stim toate cat efort presupune organizarea si derularea unui asemenea proiect!

0 0

02.04.2009 19:23 tirumarcela

Am trimis lucrarile si am pus fisele de inscriere in plic.Am uitat sa le trimit si prin e-mail si data a expirat.Ce pot face?Le mai pot trimite ?

0 0

02.04.2009 22:03 deleancarmen - Autor

trimiteti daca v-ati pregatit!!!!