Bucurii pentru fiinţa cea mai dragă
18 martie 2009, 11:17
Activitatea lunii martie din cadrul proiectului Clinchet pentru bucuria muncii implinite , clasa a III a B, Scoala Plosca , Teleorman
Învăţământ primar - Învăţământ simultan - Proiecte educaţionale - Clasa a 3-a;
Review-uri (0)
0 stele
Adăugaţi un review
Nu există niciun review
Proiecte educaţionale recomandate de comunitatea Didactic.ro
Clinchet pentru bucuria muncii implinite
Învăţământ primar - Învăţământ simultan - Proiecte educaţionale - Clasa 1; Clasa a 2-a; Clasa a 3-a; Clasa a 4-a;
domnica_vrinceanu | Scoala Gimnaziala Nr.1 Raucesti
18 comentarii
Bucurii pentru fiinta cea mai draga
Învăţământ primar - Învăţământ simultan - Proiecte educaţionale - Clasa 1; Clasa a 2-a; Clasa a 3-a; Clasa a 4-a;
17 comentarii
Bucurii pentru fiinţa cea mai dragă
Învăţământ primar - Învăţământ simultan - Proiecte educaţionale - Clasa a 3-a;
9 comentarii
















Comentarii (23)
Sunteti ca de obicei:MINUNATI! Felicitari copiilor si doamnei!
Foarte frumoase realizari! Felicitari!
Foarte frumos!!!! Sunteti minunati, talentati, harnici!Felicitari!
Sensibila przentare!Felicitari !
Felicitări pentru munca şi sensibilitatea d-voastră şi a copiilor!
Felicitari! Sunteti minunati si cu multa imaginatie!
Aveti activitati foarte frumoase! Felicitari pentru tot ce faceti!
Deosebit!Felicitari!
Felicitari!
Felicitari pentru tot ceea ce realizati cu dragoste si pricepere in stupul vostru! Sunteti "albinute" cu zumzet dulce! Multumim! Spor, succes si bunavoie va dorim din Ineu!
O prezentare excelenta! Felicitari!
Felicitări! Sunteţi minunaţi!
O prezentare deosebita.Multe felicitari!
Felicitari copiilor si doamnei invatatoare! Ati realizat un material deosebit!
Felicitari pentru modul in care impletiti munca cu distractia ! Sunteti harnici, priceputi si darnici ! Succese si impliniri!
Felicitari si imbratisari de la Sofronea, Arad!
Felicitari pentru materialul realizat si pentru munca depusa la clasa! Ati realizat un material deosebit! Salutari din ineu bihor.
Foarte frumoase diplomele pentru mămici. Felicitări!
Copiii sunt norocosi ca au o doamna care pune mult suflet in tot ceea ce face. Activitatile si lucrarile realizate sunt minunate, precum sunteti si voi! Primiti si felicitarile noastre sincere!
Felicitari pentru activitatile prezentate!Mi-a placut foarte mult costumatia ghiocelului!
Am urmărit un adevărat recital de frumuseţe, dragoste, culoare, cântec şi bucuria muncii. Totul este la superlativ: de la organizarea acţiunilor, la desfăşurarea lor, de la frumuseţea costumelor la expresia candidă şi pură a chipurilor copiilor, dela emoţia mamelor până la frumuseţea şi unicitatea diplomelor! Peste toate, o adevărată artă a prezentării, atât de sugestivă în simbol, cromatică, formă şi sunet! Alătur toată admiraţia mea doamnei învăţătoare salutărilor din partea elevilor mei pentru frumoşii şi harnicii protagonişti din prezentare!
Felicitari!
FELICITĂRI ! Mult succes!
Autentificaţi-vă pe site pentru a putea publica un comentariu.