Legenda celor 8 minute
21 aprilie 2010, 00:04
Material realizat şi prezentat în cadrul activităţilor de Consiliere a părinţilor
Învăţământ primar - Consiliere si orientare - Diverse - Clasa 1; Clasa a 2-a; Clasa a 3-a; Clasa a 4-a;
Review-uri (0)
0 stele
Adăugaţi un review
Nu există niciun review
Diverse recomandate de comunitatea Didactic.ro
Proiect excursie de o zi- vizita la herghelie
Învăţământ primar - Consiliere si orientare - Lecţii - Clasa 1;
ignat_lacri | Liceul Sportiv "Avram Iancu" Zalau
1 comentariu
Învăţământ primar - Consiliere si orientare - Lecţii - Clasa a 2-a; Clasa a 3-a; Clasa a 4-a;
0 comentarii
DP- consolidarea trairilor - omida mancacioasa
Învăţământ primar - Consiliere si orientare - Lecţii - Clasa 1;
ignat_lacri | Liceul Sportiv "Avram Iancu" Zalau
0 comentarii















Comentarii (22)
CUVINTE PLINE DE SENS SI HAR.....CU ADMIRATIE SI RESPECT M. B. SL PH
Felicitări!
Un material foarte frumos! Va felicit!
Mult adevar in aceste cuvinte!
Felicitari pentru material!
Pentru ganduri pline de intelepciune , multumim !
Pentru bogatia de ganduri si sensuri,multumim!Felicitari si numai bine!
Emotionant! Voi folosi materialul la prima intalnire cu parintii. Multumesc si va felicit din suflet!
Felicitari! O lectie de viata!
Vă mulţumesc tuturor pentru aprecieri! La activităţile de consiliere folosesc mereu astfel de "povestiri cu tâlc" pentru a sensibiliza părinţii sau pentru a conştientiza anumite aspecte educative, de viaţă. Vi le ofer şi dumneavoastră, poate vă vor fi de ajutor în activitatea didactică!
Un material minunat! Este o adevărată lecţie de viaţă! Felicitări!
Un material minunat. Felicitări!
Material care reflecta adevarul. Multumim!
Superb!!!! Felicitari!
Felicitari! Bogatia sufletesca o ai de la Dumnezeu si de la parinti! Ferice de cei care beneficiaza de ea!
Va mulţumesc pentru generozitatea cu care ne oferiţi materiale foarte utile, de o înaltă ţinută! Îl voi folosi la întâlnirea cu părinţii, pe care o voi avea chiar săptămâna viitoare. Vă felicit din tot sufletul!
Fără cuvinte - sincere felicitări şi multe mulţumiri!
FELICITĂRI! MULȚUMIM! NOTA 10!!!!!!!!!!!!
Cu lacrimi in ochi, multumesc !
Cat adevar in aceasta prezentare!!!!!!!!
Sa fiti fericita alaturi de cei dragi!
E bine sa mai reflectam pe la cate o cotitura!
Felicitari!
Cu adevarat emotionant!Felicitari!
Autentificaţi-vă pe site pentru a putea publica un comentariu.